2018-11-05

EATON ile işbirliği protokolü imzaladık 

EATON ile işbirliği protokolü imzaladık

Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında başlattığımız uygulamalı eğitim protokollerine bir yenisini daha eklendi.

İMZALAR ATILDI

Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulumuz’da eğitim gören öğrencilerimizin, mesleklerini uygulamak  için gerekli olan bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin uluslararası sermayeli fabrikalarından Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama Anonim Şirketi arasında işbirliği protokolü imzaladık.

2 BÖLÜMÜ KAPSAYACAK

Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Can Burak ŞİŞMAN ile Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama Anonim Şirketi Ücret Yan Haklar ve Organizasyonel Gelişim Müdürü Ersin YILMAZ tarafından imzalanan protokol, İş Sağlığı ve Güvenliği Programı ile Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı 2. Sınıf öğrencilerini kapsıyor. Protokol, belirlenen sayıda öğrencinin, haftada 3 gün olmak üzere Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama A.Ş.’de çalışma olanağı sağlıyor.

TEŞEKKÜR ETTİ

Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama A.Ş.’nin, Çerkezköy’ün en büyük sanayi kuruluşlarından biri olduğunu ifade eden  Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Can Burak ŞİŞMAN “ Öğrencilerimizin, mesleki deneyimlerini arttırmak ve teorik bilgilerinin uygulama yaparak geliştirmesine olanak sağlayan bu işbirliği protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum. Daha da geliştirmeyi planladığımız bu işbirliği için, öğrencilerimiz adına Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama A.Ş. yetkililerine çok teşekkür ederim.” diye konuştu.  

BU PROTOKOLÜ ÖNEMSİYORUZ

Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama Anonim Şirketi Ücret Yan Haklar ve Organizasyonel Gelişim Müdürü Ersin YILMAZ da, önem verdikleri bir protokole imza attıklarını belirterek, bu işbirliğini aşamalı olarak, arttırmayı hedeflediklerini söyledi. Protokol imza töreninde, Çerkezköy  Meslek Yüksekokulumuz Üniversite Sanayi İşbirliği Komisyon Başkanı Öğr. Gör. Gülten VATANSEVER BALCIOĞLU ve Yüksekokulumuz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Taha ASLANLI ile Eaton-Polimer Kauçuk Sanayi ve Pazarlama Anonim Şirketi İnsan Kaynakları personeli Nil BİRGÜL de hazır bulundu.