2015-03-26

FİDANLAR AĞACA AĞAÇLAR ORMANA...        "Orman Haftası ve Ağaçlandırma Bayramı" etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Çerkezköy Belediyesi tarafından 1911 adet sedir fidanını Fatih Mahallesi Kalemci Sokak’ta toprakla buluşturuldu.

     Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen ağaç dikme etkinliğinde geleceğimizin fidanları öğrenciler, 1911 fidanı toprakla buluştururken, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap AKAY, Nisan ayının 15’ine kadar dikilecek fidan sayısının 5 bine ulaşacağını açıkladı.

       "Orman Haftası ve Ağaçlandırma Bayramı" etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Çerkezköy Belediyesi tarafından 1911 adet sedir fidanını Fatih Mahallesi Kalemci Sokak’ta toprakla buluşturuldu.

        Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercan BULUŞ      “Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu olarak öğrencilerimize hem bir sosyal aktivite olması açısından ve aynı zamanda orman alanlarını genişletmek ve doğaya olan duyarlılığını geliştirmek içinher yıl böyle bir etkinlik yapıyoruz. Bu yılda Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen ağaç dikme etkinliğine katılarak öğrencilerimizle bu fidanları diktik" dedi.