2014-02-27

Emektar Akademisyenlere Hizmet Anı PlaketiÇerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Ercan Buluş, okul bünyesinde 10 yıl ve üzeri görev yapan akademisyenlere, Hizmet Anı Plaketi verdi.

2013-2014 Akademik Yılı Bahar Dönemini 24 Şubat Pazartesi günü açan Namık Kemal üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nda, dün Akademik Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

BAŞARILI BİR DÖNEM DİLİYORUM

Toplantıya katılan öğretim görevlilerine, yeni döneme ilişkin paylaşımlarda bulunan Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Ercan Buluş, “Yeni bir döneme yeni bir heyecanla başladık. Bize emanet edilen 1186 öğrencimizi, hem mesleki yeterlilik noktasında, hem de topluma faydalı bir birey olarak yetiştirme noktasında önemli bir sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğumuzu, daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönem de, layıkıyla yerine getirmek için çaba sarfedeceğiz. Ben bütün mesai arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Üniversite Rektörümüz Sayın Osman Şimşek Hocamızın da, yeni döneme ilişkin başarı dileklerini sizinle paylaşmak istiyorum.” Diye konuştu.

PLAKET SÜRPRİZİ

Yüksekokulda görev yapan tüm öğretim görevlilerinin, yeni döneme ilişkin talep ve beklentilerini dile getirdiği toplantıda, okulun emektar akademisyenlerine de plaket takdim edildi. Okul bünyesinde 10 yıl ve üzeri görev yapan Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr.Gör. Özlem Göksel Berkdemir ve Öğr.Gör. Metin Taşkın ile Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Danışmanı Öğr.Gör. Gülten Vatansever Balcıoğlu’na ‘hizmet Anı Plaketleri’ni takdim eden  Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Ercan Buluş, “Okulumuza ve okulumuzda eğitim gören binlerce öğrencimize ayrı ayrı büyük emekler verdiniz. Bu plaketi, değerli emeğinizin manevi bir yansıması olarak size takdim ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda da aynı özveri ve başarı dileklerimi sunuyorum. “  ifadelerini kullandı.