2014-07-18

Çerkezköy MYO İftar Yemeği 
Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Ercan BULUŞ, tüm Çerkezköy Meslek Yüksekokulu akademik ve İdari personeli iftar yemeğinde buluştu.
 
Çerkezköy Kaymakamı Sayın Metin KUBİLAY’ın da katıldığı iftar yemeğinde BULUŞ, “Çağdaş ve modern bir ilçenin ve bölgenin oluşturulması için Üniversite olarak hizmet vermekten gurur duyduklarını buna büyük katkı veren öncelikle Rektörümüz Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK hocamıza, düzenlediğimiz bu iftar sofrasına katılmak suretiyle bizleri onurlandıran tüm akademisyen ve idari personel ve aileleriyle, bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu” dile getirerek teşekkür etti. 
 
 
Çınar Bahçe Et Mangal Restaurant’ta düzenlenen  iftar yemeğine, Çerkezköy Kaymakamı Sayın Metin KUBİLAY ve eşi, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Ercan  BULUŞ  ve eşi, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu Üyesi  Yrd.Doç.Dr. Ertuğrul  ORDU  ve  eşi Yrd.Doç.Dr. Şeyma ORDU, Yrd.Doç.Dr. Erdinç UZUN, Yrd.Doç.Dr.Füsun UYSAL  ile  birlikte  birçok  akademisyen,  idari personel ve aileleri iftar vaktini birlikte paylaştı.
 
 
İftar yemeği Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Ercan BULUŞ’un  davetlileri uğurlamasıyla sona erdi.